Categories: Bimcell Tl Yükleme

Bimcell Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?

İnsanlar artık bimcell paket iptal etmek için arayışa geçti çünkü bimcell o kadar güzel yeni kampanyalar yaptı ki artık insanlar eski paketlerini kullanmak istemiyor. Peki bimcell paket iptali nasıl mı yapılır? işte cevabı ve tüm detayları yazımızda. Şimdi gelelim konunun aslına yani bimcell paket iptal etme, Bu yazı içerisinde bulacaklarınız tüm detaylar, bimcell paket iptali nasıl yapılır?, bimcell sms iptali nasıl yapılır? ve bimcell internet paketi iptali nasıl yapılır gibi sorulara yanıt arayacağız şimdi gelelim konumuzun özüne yani bimcell paket iptaline. İptal edebileceğiniz paketleri şu şekilde sıralayalım.

 • SMS Paketleri
 • Konuşma Paketleri
 • İnternet Paketleri
 • İnternet + Dakika + SMS Paketleri (Karma Paketler / Üçlü Paketler)
 1. Bimcell SMS Paketleri İptali Nasıl Yapılır?

  İnsanların en çok yanıt aradığı sorulardan birisi olan bimcell sms paketi iptali hakkında çok detay vererek sizlere bu işlemleri sırasıyla nasıl gerçekleştireceğinizi anlatacağım öncelikle telefonunuzda hangi sms paketi bulunuyor onu bilmemiz gerekiyor biliyorsanız yapacağınız işlemi aşağıdan kendiniz seçebilirsiniz.

  IPTAL1000SMS yazmanız ve 4551 numarasına mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. Talebiniz alındıktan sonra tarafınıza SMS ile geri dönüş sağlanacaktır

 2. Bimcell Konuşma Paketleri İptali Nasıl Yapılır?

  Bu konu hakkında yani bimcell konuşma paketi iptali konusunda da detaylı bir bilgi sunacağım sizlere sizler için en doğru en güncel bilgileri sunuyoruz. Bu sayede müşteri hizmetlerini aramadan bimcell paket iptali konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

  IPTAL250DK yazmanız ve 4551 numarasına mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. Talebiniz alındıktan sonra tarafınıza SMS ile geri dönüş sağlanacaktır.
  Bir diğer paket ise yine yalnızca her yöne konuşma süresi içeren her yöne 500 dakika paketidir. Bu paketi iptal etmeniz için izlemeniz gereken adımlar şu şekilde sıralanabilmektedir:

  IPTAL500DK yazmanız ve 4551 numarasına mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. Talebiniz alındıktan sonra tarafınıza bilgilendirme sağlanmaktadır.

 3. Bimcell İnternet Paketleri İptali Nasıl Yapılır?

  En çok sorulan sorulardan birisi olan bimcell internet paketi iptali hakkında pek söyleyecek bir şey olmadığı için direk detayları sunacağım çünkü internet paketi iptali yapanlar yeni nesil olacağı için yazıyı bile okumayacaktır 🙂 Aşağıdaki kısa kodları mesaj yaz bölümüne yazarak 4551’e sms yollayın iptal işleminiz gerçekleşecektir.

  1 GB Paketi: IPTAL1GB
  2 GB Paketi: IPTAL2GB
  5 GB Paketi: IPTALBIMCELL5GB
  10 GB Paketi: IPTALBIMCELL10GB

 4. Bimcell Üçlü Paketler İptali Nasıl Yapılır?

  Konuşma sms ve internet paketi olarak adlandırılan bimcell 3lü paketlerin iptali konusunda sizlere kısa da olsa bilgi vereyim öncelikle aşağıda sizlere vereceğim kısa kodları telefonunuzun mesaj yaz bölümüne girerek mesaj bölümüne yazın ve ardından 4551’e ücretsiz sms gönderin işleminiz hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

  Dost 2 GB Paketi: IPTAL DOST 2GB
  Dost 5 GB Paketi: IPTAL DOST 5GB
  Dost 10 GB Paketi: IPTAL DOST 10GB

bimcell paket iptali
admin

Recent Posts

Kredi Kartı ile Online Hgs Bakiye Yükleme

Her gün bu konu ile alakalı binlerce yazı okuyorum hgs yükleme nedir? Hgs yükleme nasıl…

1 hafta ago

Pttcell Tl Transferi işlemi Nasıl Yapılır?

Bu konu hakkında hergün binlerce şikayet duyuyorum sanırım duymaya da devam edeceğim insanlar pttcell hatlarına…

2 ay ago

Avea Tl Yükleme

Artık çağımızın öncülerinden olan aycell ve aria birleşmesi sonucu kurulan avea kullanıcılarını şaşırtarak türktelekom tarafından…

3 ay ago

Kredi Kartı ile Pttcell Tl Yükleme

Aylardır yapılan çalışmalar sonucu senelerdir bimcell firmasına hizmet eden sitemiz üzerinden artık pttcell tl yükle…

3 ay ago

Bimcell Ramazan Kampanyası

bimcell ramazan Bimcell Ramazan Kampanyası Bimcell, TT. Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır. Bim, herkesin…

7 ay ago

Turkcell Faturasız Hat Fiyatları Ne Kadar?

Turkcell Hat Ne Kadar ? Bu yazıyı 9mart tarihinde yayınlayacağım, ona göre yalancı konumuna düşürmeyin…

7 ay ago