Categories: Uncategorized

Pttcell Tl Transferi işlemi Nasıl Yapılır?

Bu konu hakkında hergün binlerce şikayet duyuyorum sanırım duymaya da devam edeceğim insanlar pttcell hatlarına nasıl kontör transfer işlemi yapıldğını bilmiyor. Aslında pttcell tl transferi şuanda pek mümkün gözükmese de sizlere nasıl yapıldığını bu yazımızda anlatacağım eğer siz de pttcell kullanıcısı iseniz bu işlemi yapmak şuan için imkansızdır ama ben yine de sizlere bu işlemi nasıl yapacağınızı anlatacağım. Öncelikle çok uygun fiyatlar ile pttcell tl yükleme işlemi yapabileceğinizi unutmayın 16 tl ile 2 gb 500 dakika yüklemesi yapabilirsiniz bunu öncelikle belirtiyorum ki boş yere karşı tarafın kontörünü bitirmeyin.

Pttcell Tl Transfer

Pttcell TL Gönderme işlemi TL göndermen istediğiniz kişinin telefon numarasını yazın ve daha sonra boşluk bırakın göndereceğiniz TL miktarını giriniz ve 9235’e SMS göndermeliiniz.

Yukarıda bahsettiğim gibi bu işlemi tamamlayabilirsiniz. Memnun kalmayacaksınız ama siz yine de ben pttcell tl transfer yapmak istiyorum diyorsanız bunu yapabilirsiniz. Pttcell tl transfer yaparken çok fazla vergi ve kesinti olacağı için Biz direk tl yükleme işlemi yapmanızı tavsiye ediyoruz . Pttcell tl yükleme işlemi nasıl yapılır diyorsanız da yukarıdaki butonu kullanarak pttcell kontör yükleme işlemini hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz. Ayrıca bimcell tl transfer işlemi hakkında da bir yazı yayınladık onu okumanız da fayda var.

Pttcell tl transfer

Pttcell Kontör Transfer

Yukarıda yazılandan sanırım şimdilik farklı birşey yazmayacağım ama olsun yine de yazmak istedim pttcell kontör transfer işlemi yukarıda anlattığım gibi yapabilirsiniz. hemen şimdi pttcell kontör transfer işlemi yapmak istiyorsanız bence hata yaparsanız bana göre kontör yüklemek yada sitemiz de bulunan pttcell paket yükleme işlemlerinden birini yaparsanız daha fazla avantajlı olursunuz pttcell kontör transfer işlemi yaparken çok fazla kontör kesintisi oluyor.

Pttcell TL Gönderme işlemi TL göndermen istediğiniz kişinin telefon numarasını yazın ve daha sonra boşluk bırakın göndereceğiniz TL miktarını giriniz ve 9235’e SMS göndermeliiniz.

admin

Recent Posts

Kredi Kartı ile Online Hgs Bakiye Yükleme

Her gün bu konu ile alakalı binlerce yazı okuyorum hgs yükleme nedir? Hgs yükleme nasıl…

1 ay ago

Bimcell Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?

İnsanlar artık bimcell paket iptal etmek için arayışa geçti çünkü bimcell o kadar güzel yeni…

3 ay ago

Avea Tl Yükleme

Artık çağımızın öncülerinden olan aycell ve aria birleşmesi sonucu kurulan avea kullanıcılarını şaşırtarak türktelekom tarafından…

4 ay ago

Kredi Kartı ile Pttcell Tl Yükleme

Aylardır yapılan çalışmalar sonucu senelerdir bimcell firmasına hizmet eden sitemiz üzerinden artık pttcell tl yükle…

4 ay ago

Bimcell Ramazan Kampanyası

bimcell ramazan Bimcell Ramazan Kampanyası Bimcell, TT. Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır. Bim, herkesin…

8 ay ago

Turkcell Faturasız Hat Fiyatları Ne Kadar?

Turkcell Hat Ne Kadar ? Bu yazıyı 9mart tarihinde yayınlayacağım, ona göre yalancı konumuna düşürmeyin…

8 ay ago