Categories: Bimcell Tl Yükleme

Bimcell Ramazan Kampanyası

bimcell ramazan

Bimcell Ramazan Kampanyası

Bimcell, TT. Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır. Bim, herkesin bildiği gibi uygun fiyatları ve kalitesiyle çok fazla tercih edilmektedir. Bu kalitenin içerisine elbette hattınızla da dahil olabilirsiniz.

Hattınızı bimcelle taşıdığınız takdirde bir çok avantajdan da faydalanma fırsatı yakalayacaksınız. Hemen 4,5G uyumlu sim kartınızı ücretsiz bir şekilde alarak anında 30 GB cepten internet kazanabilirsiniz.

Her fırsatta size kolaylıklar sunan bimcell hattınız size tabi ki bu ramazanda da kolaylıklar ve avantajlar sağlayacaktır. Bu sene de bicell ramazan kampanyası sizin için yine dolu dolu geliyor.

Bimcell Ramazan Kampanyası 2020 :

Ramazan ayında her zamankinden daha fazla birlik ve beraberlik içinde olduğumuz için, dolayısıyla daha fazla telefon görüşmeleri yapıyoruz. Bimcell sizin için Ramazan Bayramı süresince, bütün Bimcell kullanıcıları arasında sınırsız konuşma hediyesi veriyor.

Bimcell Ramazan Kampanyası:

Bimcell sizin için sadece dakikalar konusunda değil, internet paketi kapsamında da yardımını yapıyor. Size bimcell ramazan kampanyası 2020 dahilinde, Ramazan ayı boyunca sahur paketi kapsamında 02:00 / 06:00 saatleri arasında kullanabileceğiniz 10 GB internet hediye ediyor.

Bimcell Yeni Yıl Fırsatları :

Şimdi bimcell’ de 40 TL ve üzeri her yüklemeniz için 5GB internet ile birlikte 500 sms de hattınıza ücretsiz olarak tanımlanacaktır.

Bir çok fırsat ve ayrıcalığa sahip olmak için sizde hattınızı bir an önce bimcell’ e taşımak isterseniz en yakın bim mağazasına kimlik fotokopisiyle başvurabilirsiniz.

Bimcell Avantajlarına Sahip Olmak :

Hattınızı bimcell’ e taşıdığınız takdirde sizden hiç bir ücret talep edilmemektedir. Numara değişikliği talep etmediğiniz durumlarda eski numaranızı taşıma işleminden sonra da kullanabilirsiniz.

Eğer yeni hattınızı yeni bir numarayla kullanmak isterseniz, vergiler dahil 24,5 TL bir ücret ödemeniz olacaktır.

Sizde eğer bimcell ailesine dahilseniz bu avantajlarla dolu tarifelerden faydalanabilirsiniz.

Bimcell ile avantajları yaşamaya devam ediyoruz ramazan ayı boyunca herkese 8 gb bedava internet sunan bimcell gelecek ramazan içinde aynı derecede internet paketi dağıtmayı düşünüyor. Her yıl binlerce müşteriyi bünyesine katan bimcell hizmetlerinden sizler de yararlanabilirsiniz ayrıca bir önceki makalemde bimcell paketler hakkında müthiş bilgiler verdim bunlar hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz bizi takip etmeye devam edin.

Bimcell Ramazan

Makalemizin ana amacı bimcell ve ramazan hakkında bilgiler vermekti. Madem öyleydi başlayalım o zaman . Bimcell ramazan ayında da hediye dağıtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz ramazan kullanıcılarının yüzünü güldüren bimcell bu seferde de boş durmadı ve bimcell müşterilerinin yüzünü yine güldürdü güldürmeye devam edecektir. Bizler sizleri düşünerek bu yola adım attık yıllardır yoksul aileler için çabaladık ve çabalamaya devam ediyoruz.

  • Bimcell 5gb hediye
  • bimcell 10 gb hediye

Yukarıda video da izlediğiniz gibi sitemizi kullanarak binlerce kampanya arasından dilediğinizi ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz. Bimcell ramazan kampanyası sayesinde ramazan boyunca en az 25 gb internet sizleri bekliyor. Sadece bununla kalmıyor. Üstelik konusma ve mesajlaşma için de oldukça fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Bim kullanıcılarının her zaman çok şanslı olduğunu söylemiştik. Peki nedir bu şanslar hemen sizlere bundan da bahsetmek isterim yukarıda video da da annlattığım gibi bimcell internet paketleri ne ücretsiz sahip olabileceksiniz. Ondan sonra mesajlaşma için oldukça fazla bedava mesaj atabileceksiniz ramazan boyunca sevdiklerinize daha rahat ulaşabilesiniz diye herkese 1000 dk hediye ediyoruz. Bunların tamamını sadece bim kullanıcıları kullanabiliyor. Hemen bimcell’e katılmak istermisiniz?

O zaman şu linke göz atmanız da fayda var bimcell yeni hat fiyatlar? bu linke tıklayarak bimcell hatlarını ne kadara alabileceğinizi orada anlattım.

Bimcell İnternet Dağıtıyor?

Evet yanlış duymadınız bimcell internet dağıtıyor sizler de hemen bedava internet fırsatından yararlanmak isterseniz doğru yerdesiniz. Bimcell kullanıcılarının şanslı olduğundan her zaman bahsettim her zaman da değineceğim sanırım bu konuya . Bimcell kullanıcıları diğer operatörler gibi sizlerin ceplerini sömürmüyor. Marketler zinciri olduğu için zaten hali hazırda milyonlarca müşteri potansiyeline sahibiz. Bu yüzden sizden 1 tl fazla koparmak için uğraşmayacağız diğer operatörlerin tamamı bunu yapıyor . Sizlerden 10 krş. fazla koparmak için ellerinden geleni yaparlar hesaba vuracak olursak 35M kullanıcınız olduğunu var sayın herkesten hergün 10 krş para alsanız milyonlarca lira yapar. Her zaman dediğimiz gibi işini severek yapan müthiş bir ekibe sahibiz.

admin

Recent Posts

Kredi Kartı ile Online Hgs Bakiye Yükleme

Her gün bu konu ile alakalı binlerce yazı okuyorum hgs yükleme nedir? Hgs yükleme nasıl…

1 ay ago

Bimcell Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?

İnsanlar artık bimcell paket iptal etmek için arayışa geçti çünkü bimcell o kadar güzel yeni…

3 ay ago

Pttcell Tl Transferi işlemi Nasıl Yapılır?

Bu konu hakkında hergün binlerce şikayet duyuyorum sanırım duymaya da devam edeceğim insanlar pttcell hatlarına…

3 ay ago

Avea Tl Yükleme

Artık çağımızın öncülerinden olan aycell ve aria birleşmesi sonucu kurulan avea kullanıcılarını şaşırtarak türktelekom tarafından…

4 ay ago

Kredi Kartı ile Pttcell Tl Yükleme

Aylardır yapılan çalışmalar sonucu senelerdir bimcell firmasına hizmet eden sitemiz üzerinden artık pttcell tl yükle…

4 ay ago

Turkcell Faturasız Hat Fiyatları Ne Kadar?

Turkcell Hat Ne Kadar ? Bu yazıyı 9mart tarihinde yayınlayacağım, ona göre yalancı konumuna düşürmeyin…

8 ay ago