Categories: Turkcell

Turkcell Faturasız Hat Fiyatları Ne Kadar?

Turkcell Hat Ne Kadar ?

Bu yazıyı 9mart tarihinde yayınlayacağım, ona göre yalancı konumuna düşürmeyin beni 😊 ama her ay makaleyi güncellemeyi umut ediyorum öncelikle az önce teknosacell hat fiyatları hakkında bilgi verdim o makaleyede bakabilirsiniz. Avantajlı bir hat almak istiyorsanız şimdilik, bimcell ve teknosacell çok avantajlı konumda. Ama bu yazımızın amacı turkcell hat fiyatları 2020 olacağı için bu konudan devam edelim.

Kusura bakmayın bu kadar uzatmak istemezdim ama sitemiz hakkında da biraz bilgi vermek istiyorum. Sitemiz üzerinden turkcell tl yükleme işlemi yapabileceksiniz.

Biliyorum henüz bir turkcell abonesi değilsiniz ama aklınızda bulunsun isterim. Turkcell faturasız hat fiyatları 2020 mart ayı fiyatı şu an itibari ile 140 tldir. Kısa zaman içerisinde bu fiyatın biraz olsun düşeceğine emin olabilirsiniz sınır kapılarının Suriyeliler açıldığı bu günlerde turkcell hat almak sanırım mantıksız olacaktır.

Turkcell Hat Nereden Alınır?

Turkcell hat satışları tavan yaptığı dönemde hat fiyatları çok yükselmişti ama artık yavaş yavaş düşecektir. Çünkü esnaflar kadar turkcell de Suriyelerin gelişini avantaj hale getirip turkcell faturasız hat fiyatlarını en üst sınıra aldı ve yaklaşık 4M Suriyeliye hat satıldı. Ama bu durumun sonuna geldiğimizin bilgisini vermek isterim en uygun olacağı ay olarak sizlere mayıs ayı olacağının garantisini verebilirim. Yeni bir turkcell abonesi olmak için en uygun ay şu an itibari ile mayıs ayı olacağı öngörülmektedir.

Turkcell Hat Ne Kadar?

Bu soruya henüz cevap olamasakda sizler için araştırıp en kısa zaman da bu soruya da cevap olamayı düşünüyorum . Teknosacell hat fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz. Ayrıca bimcell hat fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz bu bağlantıyı takip edebilirsiniz. Turkcell üzerinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

admin

Recent Posts

Kredi Kartı ile Online Hgs Bakiye Yükleme

Her gün bu konu ile alakalı binlerce yazı okuyorum hgs yükleme nedir? Hgs yükleme nasıl…

1 ay ago

Bimcell Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?

İnsanlar artık bimcell paket iptal etmek için arayışa geçti çünkü bimcell o kadar güzel yeni…

3 ay ago

Pttcell Tl Transferi işlemi Nasıl Yapılır?

Bu konu hakkında hergün binlerce şikayet duyuyorum sanırım duymaya da devam edeceğim insanlar pttcell hatlarına…

3 ay ago

Avea Tl Yükleme

Artık çağımızın öncülerinden olan aycell ve aria birleşmesi sonucu kurulan avea kullanıcılarını şaşırtarak türktelekom tarafından…

4 ay ago

Kredi Kartı ile Pttcell Tl Yükleme

Aylardır yapılan çalışmalar sonucu senelerdir bimcell firmasına hizmet eden sitemiz üzerinden artık pttcell tl yükle…

4 ay ago

Bimcell Ramazan Kampanyası

bimcell ramazan Bimcell Ramazan Kampanyası Bimcell, TT. Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır. Bim, herkesin…

8 ay ago