Categories: Teknosacell

Teknosacell Hat Fiyatları Ne Kadar 2020

Yeni Hat Alacaklara Müjde!

Teknosacell abonesi sayısı arttırma çalışmalarına başladı ve çok avantajlı tarifeleri ile piyasaya resmen yeniden giriş yaptı. Aslında biz bimcell hizmeti verirken birden bir görüşmelere başladık ve teknosa tarafından gelen bir görüşme talebi üzerine masaya oturuldu ve bizim de desteğimiz ile umuyorum ki teknosacell tl yükleme işlemlerinizi de sitemiz üzerinden yapabileceksiniz. Henüz sitemiz üzerinden teknosacell tl yükleme işlemi yapamayacaksınız ama en kısa zamanda sitemiz üzerinden bunun duyurusunu sizlere yapacağız. Bizi bekleyin!

Teknosacell Hat Fiyatları 2020

Bu soruya doğrudan yanıt vermek ne kadar doğru bilmiyorum ama teknosacell hat fiyatları 2020 konu başlıklı yazımızın biraz uzaması amacıyla teknosacell hat fiyatı hakkındaki fiyatı makalenin en altına koymayı ümit ediyorum. Teknosacell abone sayısı düne göre %12 arttı bunun da bilgisini sizlere vermek istiyorum sanmıyorum aslında vodafone kadar büyümeyecek hiçbir zaman ama teknosacell kullanıcıların her zaman daha avantajlı olacağının sözünü aldık biz. Şimdi gelelim asıl konumuza teknosacell hat fiyatları ne kadar?

Teknosacell Hat Ne Kadar 2020

Teknosacell hat ne kadar sorusunu pat diye cevap veremiyorum maalesef ama en kısa zamanda net bir indirim uygulanacağına emin olabilirsiniz teknosacell hat alacaklara müjde bu hat nisan ayında 40 tlye kadar düşecek bilginiz olsun. teknosacell hat ne kadar 2020 sorusunu şimdi yanıtlamam gerekirse hat fiyatı şuan itibaren 70 TL’dır.

admin

Share
Published by
admin

Recent Posts

Kredi Kartı ile Online Hgs Bakiye Yükleme

Her gün bu konu ile alakalı binlerce yazı okuyorum hgs yükleme nedir? Hgs yükleme nasıl…

1 ay ago

Bimcell Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?

İnsanlar artık bimcell paket iptal etmek için arayışa geçti çünkü bimcell o kadar güzel yeni…

3 ay ago

Pttcell Tl Transferi işlemi Nasıl Yapılır?

Bu konu hakkında hergün binlerce şikayet duyuyorum sanırım duymaya da devam edeceğim insanlar pttcell hatlarına…

3 ay ago

Avea Tl Yükleme

Artık çağımızın öncülerinden olan aycell ve aria birleşmesi sonucu kurulan avea kullanıcılarını şaşırtarak türktelekom tarafından…

4 ay ago

Kredi Kartı ile Pttcell Tl Yükleme

Aylardır yapılan çalışmalar sonucu senelerdir bimcell firmasına hizmet eden sitemiz üzerinden artık pttcell tl yükle…

4 ay ago

Bimcell Ramazan Kampanyası

bimcell ramazan Bimcell Ramazan Kampanyası Bimcell, TT. Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır. Bim, herkesin…

8 ay ago