Categories: Uncategorized

Bimcell Hat Fiyatları 2020

Bimcell Hat Fiyatları

BİMcell, geçmiş yıllarda olduğu gibi 2020 yılında da abonelerine avantajlı ve bir o kadar da uygun fiyatlı tarifeler sunuyor. Yeni hat kampanyası ile abonelerine sunmuş olduğu yeni hatlarının fiyatları uygun olması ile beraber onlara birbirinden farklı hediyeleri de sunuyor.

Bimsell, bedava konuşma, bedava internet ve bedava SMS gibi hediyeleri ile abonelerini cezbetmeyi başarıyor. BİMcell’in müşterilerine sunmuş olduğu yeni hat, 2020 tarifelerine bakıldığında oldukça avantajlı ve bimcell hat fiyatları da çok uygundur demek mümkün. Örneğin; Karma paketlerde en az 25 TL ve üzeri TL yüklemelerde Bimcell müşterilerine 500 SMS ve 1 GB ücretsiz olarak veriyor.

Bimcell Hat Ne Kadar 2020

Karma paketlerde en az 25 TL ve üzeri TL yüklemelerde Bimcell müşterilerine 500 SMS ve 1 GB ücretsiz olarak veriyor. Bedava internet verilmektedir. Paket detayları şu şekildedir; bimcell hat ne kadar 2020 diye bakıldığında, 2020 Dost tarifesi, 600 dakika konuşma, 600 SMS ve 2 GB internet paketi: Aylık sadece 19 TL iken, 750 dakika konuşma 750 SMS ve 5 GB internet paketini fiyatı ise aylık sadece 29 TL’dir.

Bu paketlerden daha üstün olanı almak isteyenler içinde Dost 10 GB adlı tarifesi sunuluyor. Bu paketin içeriği şu şekildedir; 1000 dakika konuşma, 1000 SMS ve 10 GB internet tarifesinin fiyatı aylık yalnızca 39 TL’dir.

Bu makaleden sonra bimcell en kaç tl yüklenir 2020 makalemizi de inceleyebilirsiniz.

admin

Recent Posts

Kredi Kartı ile Online Hgs Bakiye Yükleme

Her gün bu konu ile alakalı binlerce yazı okuyorum hgs yükleme nedir? Hgs yükleme nasıl…

1 ay ago

Bimcell Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?

İnsanlar artık bimcell paket iptal etmek için arayışa geçti çünkü bimcell o kadar güzel yeni…

3 ay ago

Pttcell Tl Transferi işlemi Nasıl Yapılır?

Bu konu hakkında hergün binlerce şikayet duyuyorum sanırım duymaya da devam edeceğim insanlar pttcell hatlarına…

3 ay ago

Avea Tl Yükleme

Artık çağımızın öncülerinden olan aycell ve aria birleşmesi sonucu kurulan avea kullanıcılarını şaşırtarak türktelekom tarafından…

4 ay ago

Kredi Kartı ile Pttcell Tl Yükleme

Aylardır yapılan çalışmalar sonucu senelerdir bimcell firmasına hizmet eden sitemiz üzerinden artık pttcell tl yükle…

4 ay ago

Bimcell Ramazan Kampanyası

bimcell ramazan Bimcell Ramazan Kampanyası Bimcell, TT. Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır. Bim, herkesin…

8 ay ago