Categories: Turkcell

Turkcell Tl Yükleme

Her geçen gün büyüyen teknoloji ile beraber türkcell de gücüne güç katmaya devam ediyor. Her gün büyüttüğü baz istasyonları sayesinde her geçen gün artan müşteri potansiyeline sahip olan turkcell kullanıcıları her zaman avantajlı konumdalar. Turkcell tl yükleme işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirmek isterseniz makalenin devamını okuyarak sizler de turkcell kontör yükleme işleminin ne kadar kolay olduğunu anlayacaksınız.

Hemen dilerseniz detayları vererek işleme başlayalım öncelikle yukarıda bulunan turkcell tl yükleme butonuna tıklayarak başlayabilirsiniz. Daha sonra aşağıda yazanları uygularsanız turkcell kontör yükleme işleminiz gerçekleşecektir.

  • Kredi kartınızla 7/24 zahmetsiz bir şekilde kontör (TL) yükleyebilirsiniz.
  • Kontör (TL) yüklemelerinizi yukarıda bulunan ‘’Hemen Yükle’’ alanında, ‘’Operatör’’ ve ‘’Yüklemek İstediğiniz Miktarı’’ seçerek anında yapabilirsiniz
  • Kesinlikle ‘’Zorunlu üyelik veya Üyelik Ücreti vs.’’ yoktur!
  • Fiziksel kontör (TL) yüklemelerinden hiçbir farkı yoktur, operatörünüzün sunmuş olduğu tüm kampanyalardan faydalanırsınız.
  • Kontör yüklemelerinizi 1 dk. gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Avea – Turkcell – Vodafone yüklemelerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sistemimiz müşteri güvenliğine 1. derece önem vermekte ve ödemeleri sadece 3D Secure güvenlik doğrulaması ile kabul etmektedir. Müşterilere ait kart bilgileri hiç bir şekilde sistemde tutulmamakta ve bu konudaki hassasiyetimiz mesafeli satış sözleşmesi ile kayıt altına alınmıştır.

Turkcell Tl Yükleme

Yukarı da turkcell kontör yükleme işlemi hakkında kısaca zaten bilgiler verdim siz yine de turkcellden bu izinleri nasıl aldığımızdan ve bddk kaydımızı nasıl yaptıgımızdan da kısaca bahsetmek isterim. Öncelikle bankacılık denetleme ve düzenleme kurulu üzerinden aldığımız özel izin sayesinde çok büyük bir yükün altına girerek bimcell’e hizmet etmeye başladık hemen arkasından pttcell ile de anlaşmaya gittikten sonra turkcell ile de anlaşma yaparak bimcelltlyuklemeli.com olan ismimizi artık bitlyuklemeli.com olarak değiştirip tüm operatörlere hizmet vermeye başladık.

Ayrıca aşağı da birazdan bahsedeceğim o konu hakkında bişeylerden ama sürpriz olmasın bu yazı detayın da da konu hakkında bilgi sahibi olun istiyorum artık sitemiz üzerinden turkcell paket yükleme işlemi de yapabileceksiniz. Peki bu işlemi nasıl mı yapacaksınız? Hemen o konu hakkında ki detayları da sizlere sunayım istiyorum. Bi sonraki başlığmız olan bimcell paket yükleme konusuna geçelim. Kredi kartı ile turkcell tl yükleme hakkında söylemek istediğim henüz bazı şeyler var. Yukarı da bulunan türkcell tl yükleme butonuna tıklayarak türkcell tl yükleme işleminizi hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz.


Turkcell 3lü Paketler Nasıl Yapılır

360 12 gün, 12 saat ve 2022 dakika

Gülümseten 6 GB Paketi

Hazır Kart Gülümseten Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Gülümseten 6 GB Paketi ile sadece 50 TL’ye 6 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 1000 dakika konuşup 1000 SMS atabilirsiniz. Üstelik paketinize Dergilik, BiP, TV+ ve Lifebox da dahil.

Gülümseten 8 GB Paketi

Hazır Kart Gülümseten Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Gülümseten 8 GB Paketi ile sadece 55 TL’ye 8 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 1000 dakika konuşup 1000 SMS atabilirsiniz. Üstelik paketinize Dergilik, BiP, TV+ ve Lifebox da dahil.

Gülümseten 10 GB Paketi

Hazır Kart Gülümseten Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Gülümseten 10 GB Paketi ile sadece 60 TL’ye 10 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 1000 dakika konuşup 1000 SMS atabilirsiniz. Üstelik paketinize Dergilik, BiP, TV+ ve Lifebox da dahil.

Gülümseten 14 GB Paketi

Hazır Kart Gülümseten Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Gülümseten 14 GB Paketi ile sadece 70 TL’ye 14 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 1000 dakika konuşup 1000 SMS atabilirsiniz. Üstelik paketinize internetiyle birlikte Dergilik, BiP, TV+ ve Lifebox da dahil.

GNÇ Star 6GB

26 yaşın altındaysan bu paket tam senlik ;). 6GB, 1000dk, 1000SMS sadece 45TL’ye bu pakette! Üstelik paketine internetleri içinde Dergilik, BiP, TV+ ve Lifebox da dahil.

GNÇ Star 8GB

26 yaşın altındaysan bu paket tam senlik ;). 8GB; ek 1GB sosyal internet, 1000dk, 1000SMS sadece 50TL’ye bu pakette! Üstelik paketine internetleri içinde Dergilik, BiP, TV+ ve Lifebox da dahil.

Turkcell Paket Yükleme

Bankacılık düzenleme ve denetleme kurulu tarafından bu gün itibari ile turkcell paket yükleme işlemlerinizi de artık bitlyuklemeli.com üzerinden komisyon ödemeden yapabileceksiniz. Peki bu işlemi nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz ? Hemen detayları sizler için vereceğim. Yukarıda bulunan ” Turkcell paket yükleme ” butonuna tıklayarak ilk adımı atabilirsiniz. Ardından telefon numaranızı ve adınızı soyadınızı girerek ikinci adım olan ödeme ekranına ulaşabileceksiniz. Telefon numaranızı doğru girdiğinize emin olmalısınız. İşlemi geri alamayabiliyoruz.

Turkcell paketler hakkında ufak bi bilgi vereyim istiyorum resmi site de bulunan uçuran paket fiyatları sağda göründüğü gibidir.
Ama bizde fiyatlar bu fiyatların yarısı kadardır. Size tavsiyem iyice araştrın ona göre işlem yapın. Turkcell tl yükleme işlemleri için bizden başkasına gitmemenizi tavsiye ediyorum.

admin

View Comments

    • Gerçek kişiler ancak kontör yükleyebilir asillerin de yükleme yapabilmesi için olanak vardır Arabilerin yükleme yapabilmesi için gerçek ve doğru bilgiler vermezi mecburidir.

Recent Posts

Kredi Kartı ile Online Hgs Bakiye Yükleme

Her gün bu konu ile alakalı binlerce yazı okuyorum hgs yükleme nedir? Hgs yükleme nasıl…

2 ay ago

Bimcell Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?

İnsanlar artık bimcell paket iptal etmek için arayışa geçti çünkü bimcell o kadar güzel yeni…

4 ay ago

Pttcell Tl Transferi işlemi Nasıl Yapılır?

Bu konu hakkında hergün binlerce şikayet duyuyorum sanırım duymaya da devam edeceğim insanlar pttcell hatlarına…

5 ay ago

Avea Tl Yükleme

Artık çağımızın öncülerinden olan aycell ve aria birleşmesi sonucu kurulan avea kullanıcılarını şaşırtarak türktelekom tarafından…

5 ay ago

Kredi Kartı ile Pttcell Tl Yükleme

Aylardır yapılan çalışmalar sonucu senelerdir bimcell firmasına hizmet eden sitemiz üzerinden artık pttcell tl yükle…

5 ay ago

Bimcell Ramazan Kampanyası

bimcell ramazan Bimcell Ramazan Kampanyası Bimcell, TT. Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır. Bim, herkesin…

9 ay ago